Přihlášení Registrace

Bazén nebo jezírko.

Bazén nebo jezírko.

Spousta majitelů bazénu dnes zápasí s myšlenkou jestli si na zahradě nechat bazén, který je plný chemie a vyžaduje stejnou téměř stejnou náročmost na údržbu, nebo jestli se nepustit do přestavby na zahradní jezírko a užívat si čisté vody bez chemie plné života.

Náročnost přestavby.

Co se týče samotné výměny bazénu za jezírko, nemusí být vždy rekonstrukce razantná. Může se použít i stávající bazén, pokud je tedy na oko zdařilý a vyhovuje našemu záměru a přiřadíme k němu filtrační technologii, patřící k jezírkům. Naše technologie jsou svým poměrem výkon a velikst nepřekonatelné, takže se Vám bude i hodit již zhotovená šachta původní pískovou filtraci, do které umístíme filtraci jezírkovou.

Přidání jezírka. 

Pokud se rozhodnete si zahradu ještě dokrášlit přidáním jednoho jezírka třeba na chov okrasných ryb, které bude sloužit poze na oko není nic snadnějšího než ho jednoduchým způsobem připojit k bývalému bazénu, propojit technologii a doladit estetiku. Výsledek může nejen mile překvapit, ale také splní svůj účel.

Tlakové filtrace

Použité tlakové filtrace se schovají do malé šachty a svým výkonemdokáží jezírka udržet čisté. jejich chod je naprosto tichý a nenáročný na provoz. Filtrace K1 Microbead jsou dnes to nejlepší co můžeme ve světě jezírek nabídnout.

 

 

 

© 2017 - 2019, Torakoi jezírka s.r.o. - všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno na CMS PubReS | Mapa stránek