Přihlášení Registrace

Hodnoty vody

Zahradní jezírko a jeho hodnoty vody je potřebné průběžně kontrolovat a sledovat chování jednotlivých složek vody jako jsou ph, KH, Gh, no2, no3, nitrit.

Důležité při měření je, aby probíhalo vždy ráno a poté večer v jednom dni. Hodnoty vody by se meměli od sebe příliš lišit a měli by být ve správném rozmezí. Pokud měřením zjistíme, že se nám jedna hodnota vody bude postupně odchylovat z vymezého rozmezí, je zapotřebí pomocí podpůrných přípravků opět vrátit na správné hodnoty.Pravidelné měření hodnot vody je velmi důležité pro celkový chod a čistotu zahradního jezírka.

 Pro měření hodnot jezírka se používají měřící pásky Quick Stick, kde jednoduchým a rychlým způsobem změříme hodnoty vody .

Pokud jsou hodnoty vody v obtimálních hodnotách, vytvoříte v jezírku prostředí pro správnou funkci všech bakterií , biologických procesů a jezírko bude vykazovat čistou a zdravou vodu. Pokud tomutak nebude, tak žádný přípravek, žádná nejdražší filtrační technologie nám nedokáže vytvořit přirozenou biologickou rovnováhu jezírka.

Měření vody a jejich vlastonstí je základní pilíř úspěchu pro čistou zdravou vodu ve vašem jezírku.

© 2017 - 2019, Torakoi jezírka s.r.o. - všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno na CMS PubReS | Mapa stránek