Přihlášení Registrace

Koupací jezírka

Koupací jezírka jsou určeny především pro radost z koupání ve vodě, která je ošetřena biologickou cestou a nezpůsobuje nám žádné zdravotní problémy. Tyto jezírka jsou nedílnou součástí zahrady a vytvářejí nejednu vodní dominantu spojenou s pohodovým a zaslouženým odpočinkem.

Koupací jezírka je možno vystavět až do gigantických rozměrů a objemů převyšující stovky kubíků vody s biologickou rovnováhou a nepřeberným množstvím tvarů, hloubek, zátočin . Tento druh jezírek se řadí k nejčastěji používaným vodním prvkem českých zahrad. Dále se těší velké oblibě v při výstavbách přírodních biotopů-koupališť, kde dnešní ternd vyžaduje nezávadnou a zdravou vodu pro koupání po celou sozonu. Velikost a objem koupacích jezírek není nijak omezen a vždy záleží na nás pro jako velikost a objem se rozhodneme. Minimálně by však mělo koupací jezírko startovat na 30m3. Hloubka koupacího jezírka by měla být rozdělena minimálně na dvě části a to koupací( 1,5-3m) a odpočinkovou nebo chceteli bezpečnou část. (0-50cm) Zde se vyřádí Vaše děti, vnoučata a zde je vždy bezpečná zona jak se dostat z jezírka ven. Koupací jezírka nám příjemně osvěží letní parné dny a zároveň dovolí relax a odpočinek. 

Provoz koupacích jezírek je méně náročný než provoz jezírek s koi kapry a dalšími okrasnými rybkami. Ale i zde platí určitá pravidla na údržbu jezírka, náročnost filtrační technologie a její servis. I zde naše firma používá osvědčené technologie tlakových filtrů společně s mechanickým předfiltrem. Tyto filtrační sestavy pracují na minimální ploše a dokáží udržet čisté jezírka i o objemech mnoha stovek metrů kubických. 

 

© 2017 - 2019, Torakoi jezírka s.r.o. - všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno na CMS PubReS | Mapa stránek