Přihlášení Registrace

Oase Pondovac 3

jezirkový vysavač pondovač 3

Jezírkový vysavač Pondovac 3 umožňuje permanentní a účinné odsávání nečistoty a kalu z jezírka.

Cena s DPH:9 110
Cena bez DPH:7 529
Skladem
Počet kusů:

Popis "Oase Pondovac 3"

Jezírkový vysavač Pondovac 3 umožňuje permanentní a účinné odsávání nečistoty a kalu z jezírka. Dva stejně velké válce jsou střídavě plněny a znovu vyprazdňovány. Pomocí dvou dopravních válečků je umožněn hravě jednoduchý pohyb. Včetně příslušenství: tryska na vláknité řasy, tryska k napojení ke dnu, prodloužení sací trubky, sklápěcí přepravní rukojeť, sáček na zachycování nečistoty pro zpětný pohyb vody. Ideální také k použití jako vysavač na mokro v domácnosti.

Jezírkový vysavač Oase Pondovac 3 je vhodný pro pravidelnou údržbu i větších zahradních jezírek a bazénů.

Každý vlastník či údržbář zahradního jezírka, bazénu, nádrže časem a praxí přijde na potřebu pravidelně odsávat usazené kaly, zbytky rostlin, řas, jiných sedimentů a nečistot na dně jezírka. Pokud chceme vlastnit jezírko, které je dokonale čisté, tak i přes správné vyspádování dna a dobrou funkci dnové vpusti, která kaly odvádí z jezírka pryč, vzniká potřeba filtračnímu systému pomáhat pravidelným vysáváním těchto nečistot za pomocí jezírkového vysavače. Zvláště v horké letní dny, při přerybnění, nebo na konci sezóny růstu vodních rostlin a leknínů se může znečištění jezírka rapidně zhoršit a v těchto případech můžeme filtračnímu systému značně odlehčit, pokud tyto nečistoty odstraňujeme vysavačem a nenecháme to vše pouze na mechanicko-biologické filtraci, která se při zvýšeném znečištění může rychleji zanést a přestat plnit svou funkci na 100%.

Udržování jezírka, čisté a bez nevzhledné podlahy sedimentů, kalů a rostlin zůstává, je nezbytné, a bohužel je to často dost nudné. Teď to není problém! Nová generace rybník vysavače. Oase představuje absolutní světovou novinku PondoVac 3. Oase PondoVac se 3 vyhýbá nelibosti omezení kapacity kontejnerů, což rybník být vysáván neustále. Trik: dvoukomorový systém. Dva stejně velké válce jsou-li plné, vyprazdňují se ve střídavých cyklech. Je-li jeden kontejner plný, je ventil mechanicky aktivován plováku. Tato aktivace vyprázdnění jedné a zároveň umožňuje naplnění druhé válce. To je, jak vysávání i vyprazdňování nádoby může dojít ve stejnou dobu! Kolečka zajistí, že zařízení může být snadno přemístěno. Šetří drahocenný čas, usnadňuje čištění rybníka a zaručuje perfektní výsledek.

Tento dvoukomorový vysavač Vám dovolí pracovat nepřetržitě, bez nežádoucího vypouštění v nevhodnou dobu. Díky kolečkům je snazší přemisťování vysavače oproti modelu PondoVac Classic, nebo jiným levnějším modelům.

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

 

  • Vhodné pro jezírka do max.: 10 m3
  • Záruka: 3 + 2 = 5 let
  • Rozměry (Ø x v x H): 380 x 685 mm
  • Napětí: 230 V/50 Hz
  • Spotřeba energie (w): 1200 max. 1400
  • Délka sací hadice: 5 m
  • Délka vypouštěcí hadice: 2,5 m
  • Délka kabelu: 4m

Soubory ke stažení

Související zboží

Oase Pondovac 3

© 2017 - 2019, Torakoi jezírka s.r.o. - všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno na CMS PubReS | Mapa stránek