Přihlášení Registrace

Spojovací materiály

Spojovací materiál

Technologické zařízení každého jezírka potřebuje pro propojení svých součástí takzvané spojovací materiály. Používá se Kg odpadní potrubí, pvc trubky, pvc hadice a široká škála tvarových spojovacích dílů. Pvc potrubí všech rozměrů a jeho spojování pomocí lepidel je dnes nejpoužívanější propojovací systém.

Pro pevné spoje je požito pvc tvarové potrubí. Pro jednoduché, pohyblivé a profesionální propojení používáme EPDM (kaučukové) tvarové díly. Pro dopravu vody na větší vzdálenosti se používají pvc hadice bud klasické do průměru 40 mm nebo profi zesílené průměru 50 nebo 63 mm. Všechny tyto materiály mají vysokou pevnost, dlouhou životnost, uv stabilitu a nenáročnou instalaci.

Folie

Současným trendem v oblasti výstavby jezírek, jezer, vodních nádrží a potůčků je přechod ke kvalitním a bezpečným izolačním materiálům. Mezi nejpoužívanější se řadí Pvc folie Aquaplast 805 firmy Fatra. Tato folie se jednoduchým způsobem svaří dle tvaru jezírka a nevytváří nežídoucí přehyby a jiné nežádoucí úkazy .Tyto folie mají také program růzých rohových prvků a kotvýcích segmentů pro profesionální instalaci. Záruka min 10. let.

Dále se používají Kaučukové - EPDM fólie Firestone PondGard.Tyto folie představují dlouhodobě spolehlivé řešení izolace vodních nádrží.. Jezírková folie Firestone EPDM, je ideální izolační materiál pro velké vodní plochy a velká zahradní jezírka.
Životnost kaučukové folie je garantovaná minimálně na 20. let.

© 2017 - 2019, Torakoi jezírka s.r.o. - všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno na CMS PubReS | Mapa stránek