Přihlášení Registrace

Tlaková filtrace

Tlaková filtrace Velká tlaková filtrace 

 

 

   
   


Tlakové filtrace jsou určeny pro všechny druhy a velikosti  jezírek.

 

Tlakové filtry rozdělujeme do tří kategorií:

1 - Tlakové filtry o velikosti 20",24",30",36" pro jezírka do objemu 100 m3

2 - Tlakové filtry o velikostech 250,500,750,1000 - pro jezírka o velikosti do 1000m3.

3 - Tlakové filtry použité jako mechanické filtrace (mechanické předfiltry)

Tyto tlakové filtrace lze kombinovat a zapojovat k jezírkům a vodním nádržím dle potřeby, velikosti a objemu jezírka.

 

Naše firma Vám připravý a navrhne filtrační technologii ušitou na míru Vašeho zahradního jezírka.

Tlaková filtrační zařízení pracuje na principu jak mechanické filtrace tak i zároven jako biologická filtrace. Čím déle jsou provozu, tím jsou výkonnější. Tlaková filtrace je nenáročná na údržbu, čistí se jednoduše pomocí páky, uzavíracích šoupat a kompresoru, které jsou součástí dodávky. Do filtrace nikdy nezasahujeme ručně, neotevíráme ji a nevyndáváme filtrační médium.

Tlaková filtrace 20"- 36" - Tyto filtrace jsou profesionální tlakové filtrační zařízení poskytující maximální výkon za minimální finanční náklady na údržbu. Dále namaji pro svoji instalaci velké nároky na prostor a umístěné. V tomto případě nemají kounkurenci. V tak malé filtraci se ukrývá obrovský filtrační potenciál, který ocení nejeden majitel jezírka. 

Tlakové filtrace 250 - 1000. - Jedná se především o filtrace k použití na velké objemy jezírek. Ve své podtatě se dá uvést, že dokáží plně nahradit rozměrné biozony přírodních biotopů, kořenové čističky a dokáží udžet čistou biologicky stabilní vodu řadu let s minimální údržbou a finanční zátěží. Tyto tlakové filtry se vždy podle velikosti a objemu filtrovaného jezírka. Průtoky a čistící výkon filtrace se pohybuje do maximálního průtoku 40m3 za hodinu.  Jejich použití a využití je proto velmi široké a splní i ty nejnáročnější podmínky na čistotu jezírka. Provozní náklady jsou však na minimální úrovni oproti klasickým filtračním jednotkám vystavené jako biologické komory,kořenové filtrace, regenerační biologcké zóny apod. Příkladně na ploše o rozměru 50m2 lze nainstalovat technologii, která se postará o jezírko o objemu 3000m3. 

Tlakové filtry mechanická filtrace - Tento druh tlakových filtrací je v podstatě tlaková filtrace osazená filtračním médiem, které upřednostňuje mechanické čistění jezírka před biologickým. Zde se počítá s častým čistěním zachycených nečistot a nepreferuje se biologický výkon. Tyto filtrace instalujeme do míst, kde potřebujeme zamezit odparu vody z filtrací a filtrační místnost je ve velmi špatném umístění oproti jezírku. Výkon této filtrace může být i dimenzován na průtoky o objemech 30 a více m3. Záleží vždy na požité velikosti a objemu filtračního média.

 

Pro zvýšení výkonosti tlakové filtrace je vhodné instalovat k jezírku také mechanickou filtraci (štěrbinový filtr). Pro tyto účely doporučujeme mechanickou filtraci Cetus ve spojení s hladinovým skimmerem.
Přednosti tlakové filtrace:
Jednoduchá instalace během několika minut.
⦁ Neomezená životnost filtrace a filtračních náplní.
⦁ Minimální údržba, snadné čištění.
⦁ Obrovský filtrační výkon.
⦁ Nenáročná na prostor a umístění.
⦁ Tichý chod.

Tlakové filtrace jsou v současné době to nejdokonalejší, co Vám můžeme nabídnout v dané cenové relaci. 

FILTRACE PRO TY, CO SI CHTĚJÍ JEZÍRKO UŽÍVAT A NE SE S NÍM TRÁPIT...

 

© 2017 - 2019, Torakoi jezírka s.r.o. - všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno na CMS PubReS | Mapa stránek